Skip to content

DOŚWIADCZENIE

Jakość, świeżość i tradycja. Fundament z dziesiątek lat doświadczenia, rodzinnych i regionalnych tradycji uprawy warzyw, wspieramy nowoczesnymi technologami i procesami. Początki naszej działalności to rodzinne gospodarstwo rolne, a od 15 lat sukcesywnie i niezmiennie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, na każdym kroku dostarczając najwyższą jakość naszych produktów i usług.

KONTROLA

Podróży każdego z warzyw towarzyszymy od samego początku, proces monitoringu i kontroli jakości zaczynając jeszcze w polu, by kontynuować go w naszej sortowni a kończyć w miejscu dostawy.

CERTYFIKATY

Wysoka jakość dostarczanych produktów to zasługa między innymi nowoczesnego podejścia do zarządzania i sprawnych procedur – od przyjęcia i selekcji warzyw, przez ich sortowanie czy pakowanie. Zaufany, zgrany zespół profesjonalistów, przestrzegających rygorystycznych zasad higieny i bezpieczeństwa, nowoczesny sprzęt – to kolejne powody, dla których cieszymy się zaufaniem naszych odbiorców.

Jednakże nasza odpowiedź na ich potrzeby jest znacznie szersza i całościowa: system pracy, struktura zarządzania, strategiczne decyzje dotyczące rozwoju sortowni i linii produkcyjnych – to efekt wsłuchiwania się w głosy naszych partnerów. To jednak nie koniec naszych atutów – jednym
z nich jest ten geograficzny.

LOKALIZACJA

Nasza siedziba znajduje się w centralnej Polsce. Bliskość autostrady A2 łączącej wschód i zachód Europy, pozwala na sprawną realizację zamówień, a własna, nowoczesna i stale rosnącą flota pojazdów, wsparta skutecznymi systemami logistycznymi i wiedzą profesjonalistów – jeszcze ten proces usprawnia  i uniezależnia od dostawców usług transportowych.

Nasze DNA

O naszym DNA najlepiej świadczą nasze relacje z ludźmi – pracownikami, dostawcami, odbiorcami – z którymi wiążemy się na lata, a łączy nas wspólny cel – dążenie do tego, by najwyższej jakości produkty, dokładnie te, które goszczą stale na naszych stołach, trafiały także do końcowych odbiorców.